Tek Blv. Zogu i Pare, Ne Qender Biznesi Shitet Dyqan Ideal Per Investim!! - 72m2

Unfurnished

250,000€

210,000€

  • Zogu I Boulevard
  • 506

Property Description

REFSK053082 - Ne Qendren e Qytetit, tek Bulevardi Zogu i Pare, ne zonen me dinamike te Tiranes, perballe Ish Stacionit te Trenit ku aktualisht eshte ndertuar dhe Bulevardi i Ri, shitet nje Ambient Biznesi, i pozicionuar ne nje Qender Biznesi, me siperfaqe bruto 72 m2. Ambjenti ndohet ne katin e pare, eshte open space dhe ka lartesi mbi kater metra. Aktualisht funksionon si zyre por mund te perdoret lehtesisht edhe per biznese te tjera. Eshte nje mundesi shume e mire investimi dhe mos hezitoni te kontakton RealDeal Properties ne numrin e telefonit 0674032997 !!

Property Details

Total Area 72m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Zogu I Boulevard
Construction Year 2010
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator Storehouse Not furnished South Orientation West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,000€ / month
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge! - 84m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Urani Pano

Ne Qender Te Tiranes, Mbrapa 15 Kateshit, Jepet Me Qira Dyqan Open Space, Buze Rruges Kryesore !!! Ambienti ndodhet ne katin e pare me shkalle qe aks...

225,000€
Tek Etc-Ja, Shitet Dyqan - 67m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Qendra Tregtare ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, prapa "Piramides" Shitet nje Amb...

1,000€ / month
Ne Qender, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tiplo... - 104m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Kajo Karafili

Ne Qender Te Tiranes, Ne Rrugen Kajo Karafili, Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Per Investim. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 10-katesh i mirea...