Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1 Per Investim !! - 115m2

Furnished
199,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 229
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK052701 - Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 2+1, me siperfaqe 115m/2 , ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitin 1991. Apartamenti ka strukture mjaft te rregullt dhe ambjente me hapsira te bollshme. Ai eshte i organizuar ne 1 korridor hyres qe ben ndarjen e ambjentve te tjera. Ne te djathte eshte salloni bashke me kendin e gatimit i cili eshte me vete, ne krahun e majte ndodhet dy dhomat e gjumit, ku dhoma matrimoniale ka dalje ne ballkon, si dhe nje tualet te bollshem me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim cka ofron nje ndricim natyral shume te mire gjate gjithe dites. Apartamenti shitet totalisht i arreduar, sic shikohet dhe ne fotot ilustruese. Per shkak te vendodhjes ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes dhe faktit qe ndodhet ne katin e pare te jep mundesine per ta pershtatur ne ambjent per biznese te ndryshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 115m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Myslym Shyri
Construction Year 1991
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Balcony Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

199,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1 Me Shum... - 96m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Sina, Shitet Super Apartament 2+1 me shume Hapesire dhe i Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 9...

160,000€
Cmim i diskutueshem

168,000€

Tek Gjykata E Tiranes, Buze Bulevardit, Shitet Apartame... - 62m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Bulevardi Gjergj Fishta, afer me Gjykaten e Tiranes, buze rruge, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje...

196,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apa... - 128m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje godine 10 kateshe,...