Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Jepet me Qera Super Vile me Pishine - 491m2

Partialy Furnished
3,000€ / month

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 266

Property Description

REFSK052605 - Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, jepet me qera Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i largoheni kaosit urban, ky eshte vendi ideal per te jetuar. E vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet ajri i paster, natyra magjepsese dhe pamja panoramike e qytetit te Tiranes dhe liqenit artificial, ndjesia dhe emocionet qe te percjell ky kolazh elementesh jane unike. Perfeksioni i natyres dhe ambientit perreth percillet edhe ne dizajnin mbreselenes te viles. E dizenjuar me shume kujdes, vila te ofron nje cilesi jetese dhe komoditet maksimal. Vetratat e medha te xhamit te japin ndjesine e vazhdimesise se natyres ne interier dhe te bejne te ndihesh sikur je njekohesisht edhe brenda edhe jashte shtepise. Vila ka siperfaqe totale prej 491 m2 dhe eshte kater kate ndertim. Ne katin e pare ndoshet salloni i bollshem, ambjenti i gatimit me vete si dhe ambjenti i ngrenie nga i cili dilet dhe ne ballkon. Kuzhina eshte e arreduar me material druri cilesor, po ashtu edhe elektroshtepiaket jane te cilesise me te mire ne treg. Gjithashtu ne katin e pare ndodhet dhe nje tualet. Ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi me hapesira te bollshme dhe dy tualete. Dhoma matrimoniale ka garderob me vete dhe tualet. Gjithashtu nga dhoma dilet ne verande, ku te afrohet nje pamje fantastike. Ne dy katet e poshtme ndodhen dy dhoma gjumi, nje tualet, ambjenti i palestres i kompletuar, jakuzzi dhe garderob. Gjithashtu ne katin e poshtem ndodhet dhe nje sallon ndenje nga i cili dilet ne oborrin e viles ku ndodhet dhe pishina. Investimi ne vile eshte bere nga vete pronari duke filluar nga sistemi elektrik, hidraulik, vetratat te cilat jane me dopio xham, parketi prej druri, sistemi chiller, oxhaku funksional (ndodhet ne sallonin kryesor), etj....Vila disponon gjithashtu dhe dy poste parkimi. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Property Details

Total Area 491m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 4
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Kodra e Diellit
Construction Year 2010
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Residential Property Veranda More than one Balcony Balcony Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Partially Furnished South Orientation East Orientation View Window screens Parking post

Property Video

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

Te Kodra E Diellit,Shitet Vile Kater Kateshe Me Lokaci... - 499m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Ne zonen e Kodres Se Diellit, ne super pozicion prane Big Market, Shitet nje Vile 4 Kateshe. Vila shtrihet ne truall 330 m² me gjurme ndertimi 103 m²...

699,000€

730,000€

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Vile Fantastike... - 491m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkua...

3,000€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Sauk, Jepet Me Qira Super Vile 3 Kateshe !! - 230m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Dr Shefqet Ndroqi

Ne Sauk, ne rrugen Shefqet Ndroqi, jepet me qira Vile tre kate mbi toke dhe nje kat nentoke, me oborr me siperfaqe totale trualli 400 m2 dhe siperfaqe...