Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Per Biznese !! - 175m2

Furnished
900€ / month

  • Rruga Myslym Shyri
  • 189

Property Description

REFSK052056 - At the Myslym Shyrit area, on Nikolla Lena Street, Ambient is for rent, on the first floor of a new building, with an area of 175 m2 for each type of Business. The fact that it is located on the side of the road gives you the opportunity to use it as an Office of Architecture, Local, Call Center, etc. The surface of the environment is currently divided into 3 rooms, but the fact that the partition is made of plaster gives you the opportunity to make it open space. If you are thinking of expanding your current business, don't miss this opportunity, even if you are thinking of starting a new business, this is the right place. The environment has been rented out to the Call Center. Contact us now on the phone number: +355 67 403 2997 to make a visit to this property or similar properties.

Property Details

Total Area 175m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 1
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Myslym Shyri
Construction Year 2010
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Residential Property Balcony Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Furnished East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,000€ / month
Ne Rrugen E Kavajes, Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me... - 126m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes,Tek Kompleksi Square 21 , Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 3 te nje prej godianve t...

500€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Zyre Openspace !!! - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Shyqyri Bërxolli

Tek Myslym Shyri, ne Rrugen Shyqyri Berxholli , jepet me qira zyre ne katin e pare te nje pallati te ri te administruar , me siperfaqe 40 m2. Zyra ka...

600€ / month
Cmim i diskutueshem

800€ / month

Tek Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre E Sapo Investuar!!! - 117m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre E Sapo Investuar!!! Ambienti ka siperfaqe bruto 117 m² dhe organizohet ne nje korridor i cili ben shpern...