Tek ETC-ja, Shitet Dyqan - 67m2

Partialy Furnished
225,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 104

Property Description

REFSK051404 - Ne Qendren e Qytetit, tek Qendra Tregtare ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, prapa "Piramides" Shitet nje Ambjent Biznesi, me nje siperfaqe 67 m2. Aktualisht funksionon si Zyre por mund te perdoret lehtesisht edhe per biznese te tjera . Ambjenti aktualisht eshte i ndare ne dy pjese me murr gipsi dhe mund te behet shume lehte open space, ka investime cilesore si sistem aspirimi qendror, kondicioner po ashtu me sistem qendror, punime gipsi, ndricim LED, etj. Eshte nje mundesi shume e mire investimi dhe mos hezitoni te kontakton RealDeal Properties ne numrin e telefonit: 0674032997

Property Details

Total Area 67m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 3
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Bajram Curri Boulevard
Construction Year 2006
Total Building Floors 15

Features

Mortgage Elevator Invested Recently Parking Opportunity

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

215,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 108m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10...

226,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 2+1, Ideal P... - 95m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rr. Barrikadave Shitet Apartement 2+1, Ideale Per Banim Edhe Biznes !!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te sapoperfunduar...

219,000€
Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet... - 219m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Vorbsi

Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet Dyqan Me Cmim 1000 E/m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe totale 218.9m2 nga ku 127.4...