Okazion Kleringu! Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme !! - 115m2

Unfurnished
140,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 95
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG167496 - Okazion Kleringu! Prane Shkolles se Bashkuar, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapsira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ne nje godine banimi dhe sherbimi me 4,5,6,8 dhe 10 kate dhe me 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ka siperfaqe bruto 115,21 m2, siperfaqe neto 106,01 m2 dhe organizohet si me poshte; salloni ku ka kend gatimi dhe ambient ndenjie, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi femijesh ku te gjitha dhomat kane dalje ne ballkon dhe tualeti qendror.Ne kete ndertim cilesia e punimeve eshte shume e larte me materiale qe perdoren ne teknologjite e reja te ndertimit ku fasada eshte sistem kapot, realizimi i murit dopio qe ndan apartamentet ndermjet tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, pajisjet hidraulike marke cilesore, vetratat, sistemi kondicionimit multisplit.Zona ne te cilen ndodhet ka te gjitha fasilitet per jetese komode duke patur prane linje urbane,shkolla ,kopshte,markete,farmaci etj..Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 115m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga e Dibrës
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

Elevator Balcony Not furnished North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

132,300€
Prane Tv Klan, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te R... - 98m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 2+1+2 tualete ne kompleks ndertimi te vitit 2022, ne faze shtrimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim ne nje g...

E RE
145,000€
Okazion Kleringu !!! Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1... - 107m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, Shitet Apartament Ne Ndertim Te Ri, Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje ndertimi 9 katesh me ashen...

133,000€
Okazion Kleringu! Tek Golden Park 3, Shitet Apartament... - 111m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Bedri Karapici

Te Kompleksi Golden Park Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri dhe organizohe...