Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "APOLLO", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte !! - 89m2

Unfurnished
75,000€

  • Rruga Lidhja e Prizrenit
  • 177
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG167456 - Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 88.51 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine me dalje ne ballkon, dhoma matrimoniale dhe tualet me vete, dhoma e femijeve dhe tualeti i dites. Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te ri ne faze fillestare, me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades i ventiluar, vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markes Geberit, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit. Cmimi eshte okazon referuar cmimeve qe aktualisht po shitet ne kete Rezidnce dhe ne ndertimet e tjera ne zone. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 89m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Street Rruga Lidhja e Prizrenit
Construction Year 2024
Total Building Floors 6

Features

Residential Property Elevator Balcony South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

68,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 81m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80.74 m2 dhe eshte...

100,000€
Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 86m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Paskuqan

Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 banim te nje godine 9 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperf...

96,000€
Ne Paskuqan, Tek Kompleksi Aluna, Shitet Apartament 2+1... - 91m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Mehmet Gjevori

Ne Paskuqan, Tek Kompleksi Aluna, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Me Shume Drite!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje godine 9 kateshe, me ash...