Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri - 95m2

Unfurnished
155,000€

  • Rruga Eshref Frasheri
  • 93
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG167407 - Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri !! Apartamenti me siperfaqe totale 94.49 m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 11-katesh me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale me garderobe dhe tualet me vete, ballkoni dhe tualeti dites. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike etj. Ndertimi aktualisht ndodhet ne perfundim te fazes se fasades dhe parashikohet dorezimi i tij deri ne fund te vitit. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997 !!

Property Details

Total Area 95m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Eshref Frasheri
Construction Year 2024
Total Building Floors 11

Features

Elevator Balcony South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
148,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1, Ne Ndertim... - 110m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1, ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim ne nje godine banimi dhe sherbimi m...

E RE
145,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 2+1 I Sapo... - 80m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Stacionit te Trenit Shitet Apartament 2+1 i Sapo investuar!!!Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh ekzistues me nje siperfaqe...

E RE
160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mirabella Rezidence, Shitet Apartament 2+1, Me Plan... - 100m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kujtim Laro

Tek Rezidenca Mirabella, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim ne nje godine banimi dhe sherbim...