Super Okazion! Ne Gjirin E Lalezit, Ne Kompleksin Lura 1, Shitet Vile 2 Kateshe, Totalisht E Mobiluar !! - 382m2

Furnished

435,000€

410,000€

  • Lalëz
  • 63

Property Description

REFRG167357 - Super Okazion! Ne Gjirin E Lalezit, Ne Kompleksin Lura 1, Shitet Vile 2 Kateshe, Totalisht E Mobiluar. Vila organizohet ne 2 kate, mbi siperfaqen e truallit prej 383 m2, me siperfaqe ndertimi 147 m2 dhe siperfaqe oborri 320. Vila ka sallonin e bollshem me ambjenti e gatimit dhe dalje ne verande, tre dhoma gju dhe tre tualete.O borri i mrekullueshem i kuruar me peme dekorative ofron nje komoditet maksimal, per nje ambjent familjar duke te afruar me natyren dhe bregdetin fantastik. Kompleski Lura cilesohet si nje nder me cilesoret ne gjithe kete vije bregdetare, nje kompleks qe ofron siguri maksimale, standart elitar ne cdo aspekt. Prona disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Property Details

Total Area 382m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 2
Zone Gjiri i Lalzit
Street Lalëz
Construction Year 2013
Total Building Floors 2

Features

Mortgage Residential Property Veranda Balcony Parking Opportunity South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

620,000€
Tek Turquoise Marina, Shitet Super Vile T2 !!! - 635m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Shitet super Vile T2 tek Turquoise Marina! Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit,...

600,000€
Tek Turquoise Marine, Ne Gjirin E Lalzit Shitet Super V... - 440m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Shitet super Vile T2 tek Turquoise Marina! Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit,...

419,000€
Cmim i diskutueshem

429,000€

Ne Fresk, Shitet Super Vile Me Investime Cilesore Dhe O... - 550m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk ,ne Rrugen e Teleferikut shitet Vile tre kateshe me siperfaqe 550 m2 truall dhe siperfaqe te secilit kat nga 147 m2 me pus ne oborr, sistem...