Okazion Kleringu! Tek Viva Residence, Shitet Apartament 1+1+Verande, Me Planimetri Perfekte !! - 84m2

Unfurnished
107,000€

  • Rruga Javer Malo
  • 138
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFRG167346 - Okazion Kleringu! Tek Viva Residence, Shitet Apartament 1+1+Verande, Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 63.2 m² (neto 53.6m²+ 21,2 m2 verande), ndodhet ne katin e 6 dhe organizohet ne dhomen e ndenjes me dalje ne verande, nje dhome gjumi gjithashtu me dalje ne verande dhe nje tualet. . Apartamenti aktualisht eshte ne fazen fillestare te punimeve dhe pritet te perfundoje brenda 2-vjetesh. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per cilesine e punimeve dhe eshte nje nder komplekset me te mira te zones. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 84m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 6
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Rruga Javer Malo
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Veranda Elevator Toilet with Window Not furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

102,000€
Cmim i diskutueshem
Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per... - 51m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

E RE
500€ / month
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...

E RE
107,000€
Okazion! Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1, Me... - 77m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe totale 76.8 m2 ndodhet ne katin e 9 banim te njeres prej godina...