Okazion Kleringu! Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte!! - 104m2

Unfurnished
151,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 46
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG167343 - Okazion Kleringu! Tek Bulevardi i Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti 9 katesh, me ashensor. Prona ka siperfaqe totale 104.6 m2 dhe organizohet nga korridori shperndares , salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dhome matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome femijesh me dalje ne ballkon dhe tualeti i dites. Orientimi i apartamentit eshte perendim. Momentalisht ndodhet ne faze tulle dhe pritet te perfundoje brenda 1 viti. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 104m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Jordan Misja
Construction Year 2024
Total Building Floors 9

Features

Elevator Balcony West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

165,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te... - 105m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Skender Kosturi

Tek Bulevardi i Ri, Prane Burgut , Shitet Apartament 2+1+2 Me Strukture Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 105m² dhe siperfaqe neto 92m², ndod...

E RE
194,000€
Cmim i diskutueshem

198,000€

Tek Stacioni Trenit, Shitet Apartament 2+1 Me Organizim... - 104m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Petrela

Tek Stacioni I Trenit, Shitet Super 2+1+2, Nje Mundesi Ideale Investimi !! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 , ne pallat te mireadministruar dhe sipe...

E RE
145,000€
Okazion Kleringu !!! Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1... - 107m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, Shitet Apartament Ne Ndertim Te Ri, Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje ndertimi 9 katesh me ashen...