Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "Golden Hand", Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !! - 105m2

Unfurnished
115,000€

  • Unaza e Madhe
  • 65
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG167342 - Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "Golden Hand", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 105.04 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine me dalje ne ballkon, dhoma matrimonilae me garderobe dhe tualet me vete, dhoma e femijeve dhe tualeti i dites. Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te ri ne faze rifiniturash perfundimtare, me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades i ventiluar, vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markes Geberit, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 105m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Street Unaza e Madhe
Construction Year 2024
Total Building Floors 7

Features

Residential Property Elevator Balcony Not furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 104m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir, Prane Bar 2 Palmat, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8-katesh ne ndertim te ri dhe te...

E RE
109,000€
Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Ban... - 80m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Ilia Xhokaxhi

Tek Kryqezimi i Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje palla...

70,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 82m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 82.13 m2 dhe esh...