Tek Tirana Tower, Shitet Apartament 2+1, Me Cmim Okazion !! - 135m2

Unfurnished

250,000€

220,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 99
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFRG167290 - Tek "Tirana Tower" , Shitet Super Apartament 2+1, Me Cmim Okazion !! Apartamenti ndodhet ne katin e 19 njerit prej objekteve me te vecanta arkitekturore, qe po ndertohen aktualisht ne Tirane. Organizohet nga korridori qe ben shperndarjen e sallonit te ndenjes me kendin e gatimit te vecuar, dhomen matrimoniale, nje dhome femijesh dhe tualeti i dites. Apartamenti ne te gjithe trajektoren eshte me fasade xhami dhe nje hapsire verande qe ofron nje pamje te mrekullueshme duke marre parasysh dhe katin e larte. Objekti karakterizohet nga nje cilesi teper e larte ndertimi me hapesira rekreative dhe qendra tregtare ne katin 0. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne nr (+355) 0674032997 !!

Property Details

Total Area 135m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 19
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga Xhanfize Keko
Construction Year 2024
Total Building Floors 34

Features

Veranda Elevator Not furnished View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
148,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1, Ne Ndertim... - 110m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1, ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim ne nje godine banimi dhe sherbimi m...

E RE
160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mirabella Rezidence, Shitet Apartament 2+1, Me Plan... - 100m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kujtim Laro

Tek Rezidenca Mirabella, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim ne nje godine banimi dhe sherbim...

E RE
160,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapes... - 119m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2, ne ndertim te ri. dhe me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ne nje g...