Tek "Lake View" Residence, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Poste Parkimi, Per Zyra!!! - 197m2

Unfurnished
1,650€ / month

  • Rruga Kristo Luarasi
  • 45
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG167286 - Tek "Lake View" Residence, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Poste Parkimi, Per Zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te njeres prej godinave te Kompleksit me pamje nga Kopshti Botanik dhe Parku Olimpik. Strukturohet ne 4 ambjente, 2 tualete dhe nje verande. Njekohesisht ka ne dispozicion dhe dy poste parkimi, te perfshira ne cmim. Apartamenti mund te shfrytezohet per zyra te profileve nga me te ndryshmet(arkitekturore, klinike, kompani te profileve te ndryshme etj.). Aksesi ideal prane Liqenit Artificial dhe zonave qendrore te Tiranes e ben atraktive per tu shfrytezuar ne formatin e nje zyre. Cmimi i Qirase eshte 1650 Euro/Muaj Neto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 197m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 7
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Kristo Luarasi
Construction Year 2024
Total Building Floors 17

Features

Veranda Garage Elevator Not furnished Partially Furnished South Orientation West Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

479,000€
Tek Lake View Residence, Shitet Apartament 3+1+2 Me Ver... - 214m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Tek Lake View Residence, Shitet Apartament 3+1+2 Me Verande, Me Super Pamje Dhe Orientim Perfekt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te banim te nje...

507,000€
Prane Fakultetit Juridik, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Nd... - 130m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Dora D'Istria

Prane Fakultetit Ekonomik, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Super Cilesor !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati 5 katesh te mira...

320,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garda, Shitet Apartament 3+1, Me Location Perfekt!!... - 103m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, ne rrugen Lidhja e Prizret, shitet apartament 3+1, me siperfaqe totale ne certifikate 103 m/2 , ne katin e trete te nje pallati egzistues p...