Tek Rruga e Barrikadave, Shitet Super Apartament 1+1, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte! - 79m2

Unfurnished
190,000€

  • Rruga e Barrikadave
  • 54
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFRG167261 - Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 1+1, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje ndertimi te ri ne faze fasade me siperfaqe totale 78.71 m2. Organizohet nga korridori qe ben shperndarjen e sallonit te ndenjes me kendin e gatimit te vecuar dhe ballkon, dhomen matrimoniale me dalje ne ballkonin tjeter dhe tualeti i dites. Orientimi nga Jug-Perendimi dhe pamja e hapur ben qe apartamenti te ket diell dhe drite gjate gjithe dites. Objekti karakterizohet nga nje cilesi teper e larte ndertimi me hapesira rekreative dhe lokacion perfekt si per banim dhe investim.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti shume prane Qendres ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komdode. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne nr (+355) 0674032997 !!

Property Details

Total Area 79m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 3
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga e Barrikadave
Construction Year 2024
Total Building Floors 14

Features

Elevator More than one Balcony Not furnished South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

188,000€

196,000€

Tek Liqeni I Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartam... - 78m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 1+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8...

E RE
185,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Stadiumit Dinamo, Shitet Super Apartament 1+1, Ne... - 74m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sulejman Delvina

Prane Stadiumit Dinamo, Shitet Super Apartament 1+1, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje ndertim...

180,000€

185,000€

Ne Dhermi, Tek Kompleksi Sofo Duni, Shitet Apartament 1... - 60m2
Dhermi - Rruga Perivolo

Ne Dhermi, Tek Kompleksi Sofo Duni, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim, fare prane bregu...