Tek Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyre !! - 83m2

Unfurnished
750€ / month

  • Rruga e Kavajës
  • 29
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFRG167160 - Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyra. Apartamenti me siperfaqe 83 m2, ndodhet ne njeren prej dy objekte, kryesisht te fokusuara ne aspektin e aktiviteteve tregtare per vete tipologjine e ndertimit dhe lokacionit perfekt. Apartamenti strukturohet ne ambjentin e ndenies se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet si dhe nje ballkon me pamje te mrekullueshme. Per me teper informacion dhe vizite ne prone na komunikoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 83m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Rr. e Kavajes
Street Rruga e Kavajës
Construction Year 2024
Total Building Floors 16

Features

Residential Property Elevator Balcony South Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

199,000€
Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1, Me L... - 77m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1, Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine 16 kateshe, me 2 ashensor. P...

650€ / month
Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Z... - 77m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Jepet me Qira Ambient Per Zyra, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 4 te nje godine, me 2 ashensor. Prona k...

124,100€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Me Vendndodhje... - 73m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Me Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 73m² dhe neto prej 64.98m². Apartamenti nd...