Prane TEG, Tek Rezidenca Halisof, Shitet Super Apartament 2+1+Post Parkimi, Totalisht E Investuar! - 135m2

Furnished
360,000€

  • Rruga Vilave
  • 142
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG167145 - Prane TEG, Tek Rezidenca Halisof, Shitet Super Apartament 2+1+Verande,Totalisht E Investuar!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 134.82 m2, nga te cilat 107.87 m2 apartamenti dhe 26.95 m2 verande. Organizohet si me poshte: korridori, salloni ku kemi sebashku ambientin e ndenjies dhe gatimit me dalje ne verande, dhoma e gjumit matrimoniale me garderobe dhe tualet me vete, dhome femijesh dhe tualeti dites. Ne apartament vlen per theksuar investimi i ngurte, instalimet elektrike, hidraulike Grohe, vetratat me xham dublex dhe gaz argon qe mundesojne izolim akustik dhe termik, sistemi i kondicionimit inverter Daikin dhe parketi cilesor, ndryshe nga materialet qe ofron kompania ndertuese. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ka orientim Jug-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ekskluzive vetem me komplekse vilash dhe apartamentesh ne ndertime te vogla, nje mundesi shume e mire per banim, pasi rezidenca eshte shume e preferuar per te gjitha fasilitetet dhe per ambientet qe ofron, qetesi, gjelberim, siguri. Njekohesisht ofrohet dhe projekti arkitekturor qe ilustrohet me fotot e mesiperme. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!

Property Details

Total Area 135m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Vilave
Construction Year 2023
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Residential Property Veranda Elevator Invested Recently Toilet with Window South Orientation West Orientation Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

230,000€
Prane Teg Tek "Tulipan Residence" Shitet Apartament 2+1... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Haxhi Dushku

Prane TEG tek "Tulipan Residence" Shitet apartament 2+1+2 ! Apartamenti ka siperfaqe 144.08m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me dalje ne ba...

151,500€
Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Pla... - 101m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Rregullt Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 3 kateshe me s...

170,000€
Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orient... - 119m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Xhebrahimet

Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 ( i fundit) te nje ndertimi te vitit 2024, me ashe...