Ne Rezidencen Picadilly, Shitet Super Duplex, Ne Formatin E Viletes! - 228m2

Unfurnished
370,000€

  • Rruga Vilave
  • 108
  • 3 rooms
  • 4 bathrooms

Property Description

REFRG167140 - Ne Rezidencen Picadilly, Prane Teg-ut, Shitet Super Duplex, Ne Format Vilete. Duplexi organizohet ne katin 0 qe sherben vetem per ngjitjen ne katin e 1 i cili organizohet me sallonin e ndenjes teper te bollshem dhe me lartesi mbi 3 m, kendi i gatimit me vete dhe nje tualet, kati i dyte me tre dhoma gjumi, tre tualete dhe veranda. Duplexi organizohet si ne format vilete, per vete faktin e hyrjes se dedikuar dhe pa apartamente te tjera siper saj. Aktualisht rezidenca eshte ne faze karabina dhe pritet te perfundoj brenda nje viti e gjysem. Eshte investimi ideal per dike qe kerkon nje jetese te qete ne ajer te paster dhe larg zhurmave. Kontakto Agjensine THE Right Deal ne numrin e telefonit: 0674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone, ose prona te ngjashme.

Property Details

Total Area 228m2
Status
Active
Property Type Duplex
Floor 1
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Vilave
Construction Year 2024
Total Building Floors 3

Features

Residential Property Veranda South Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

360,000€
Prane Teg, Tek Rezidenca Halisof, Shitet Super Apartame... - 135m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Vilave

Prane TEG, Tek Rezidenca Halisof, Shitet Super Apartament 2+1+Verande,Totalisht E Investuar!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 134.82 m2, nga te cilat...

264,900€
Tek Liqeni Farkes, Shitet Super Duplex 3+1+3, Ne Nje Re... - 155m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Xhelal Molla

Tek Liqeni Farkes, Shitet Super Duplex 3+1+3, Ne Nje Rezidence Vilash Dhe Apartamentesh Me Pamje Nga Liqeni. Dupleksi ndohet ne katin perdhe e cila ka...