Ne Rrugen E Durresit, Shitet Apartament 4+1+2, Me Hapesira Teper Te Bollshme !! - 118m2

Furnished
195,000€

  • Rruga e Durrësit
  • 374
  • 4 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG167118 - Ne Rrugen e Durresit, Mbrapa Shkolles "Qemal Stafa", Shitet Apartament 4+1, Me Hapasira Teper Te Bollshme. Apartamenti me siperfaqe 118 m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Strukturohet ne 5 ambjente, te shfrytezuara per banim, 4 dhoma gjumi, 1 sallon i bollshem, gatimi me vete, 2 tualete dhe ballkoni i bollshem. Zona ne te cilen ndodhet e ben ate nje prone terheqese si per investim dhe banim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 118m2
Status
Active
Property Type Apartment 4+1
Floor 3
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Rruga e Durrësit
Construction Year 1985
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Balcony Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

188,000€
Te Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar D... - 89m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Te Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1 I Arreduar Totalisht Me Arkitekt Dhe Pamje Te Lire! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate(te fundit) te nj...

195,500€

199,000€

Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1, Me L... - 77m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1, Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine 16 kateshe, me 2 ashensor. P...

185,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 2+1, Me Vendndod... - 95m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Ndre Mjeda

Tek Rruga e Kavajes, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashenso...