Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge! - 84m2

Unfurnished
1,000€ / month

  • Rruga Urani Pano
  • 43

Property Description

REFRG167065 - Ne Qender Te Tiranes, Mbrapa 15 Kateshit, Jepet Me Qira Dyqan Open Space, Buze Rruges Kryesore !!! Ambienti ndodhet ne katin e pare me shkalle qe aksesojne direkt rrugen kryesore dhe ka siperfaqe totale prej 84 m2.Eshte i pershtatshem per nje shumllojshmeri biznesesh te cilat duan ta zhvillojne aktivitetin ne kete godine prestigjoze dhe ne nje lokacion ideal sic eshte Rruga e Kavajes. Ne faqen ballore ambienti ka komplet fasade xhami, qe i jep mundesi brandimi aktivitetit tregtar. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 84m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 1
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga Urani Pano
Construction Year 2000
Total Building Floors 10

Features

Mortgage South Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,000€ / month
Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per... - 146m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu 1 Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra Buze Rruges!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashensor me...

1,000€ / month
Ne Qender, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Orientim Per... - 115m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Bardhok Biba

Ne Qender, Prane Hotel Opera, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartametni ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh, me 2 ashe...

225,000€
Tek Etc-Ja, Shitet Dyqan - 67m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Qendra Tregtare ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, prapa "Piramides" Shitet nje Amb...