Ne Kompleksin FZ, Tek Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 3+1+2 Poste Parkimi!! - 210m2

Furnished
430,000€

  • Rruga Hamdi Sina
  • 107
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG167059 - Ne Kompleksin FZ, Tek Liqeni i Thate, Shitet Super Apartament 3+1+2 Poste Parkimi Dhe Verande. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim cilersor ku vihen re punimet cilesore dhe hapesira e gjelberuar. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 212.3 m2, nga te cilat 141 m2 apartament dhe 71 m2 verande dhe oborr. Hyrja organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me kendin e gatimit dhe pjesen e ngrenies, 3 dhoma gjumi nje prej te cilave matrimoniale, dy tualete nje prej te cilave me dritare, nje ambjent lavanderie, nje ambjent palestre dhe oborri totalisht i investuar. Vlen per tu theksuar investimi superior qe eshte bere ne apartament mobilimi, parketi cilesor dyert e brendshme instalime elektrike dhe instalimet hidraulike, punimet me gips spotet dhe punimet me led, tualete te investuara me firmat me te mira ne treg, gjithashtu dhe kondicionimi multi split inverter. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone elitare per banim fale qetsise dhe ajrit te paster qe te fal natyra. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 210m2
Status
Active
Property Type Apartment 4+1
Floor 1
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga Hamdi Sina
Construction Year 2018
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Residential Property Veranda Elevator Invested Recently Toilet with Window South Orientation East Orientation West Orientation Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

420,000€
Tek Kopshti Botanik, Shitet Duplex Me Hapesira Te Bolls... - 331m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik ne Rezidencen Fratari shitet Duplex me hapesira te bollshme dhe Orientim Perfekt. Dupleksi me siperfqe bruto 229.6 m2, neto 219.5...