Tek Rruga e Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte! - 99m2

Unfurnished
237,000€

  • Rruga e Barrikadave
  • 168
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG167055 - Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje ndertimi te ri ne faze fasade me siperfaqe totale 98.87 m2. Organizohet nga koridori qe ben shperndarjen e sallonit te ndenjes me kendin e gatimit te vecuar, dhomen matrimoniale me dalje ne ballkon dhe tualet me vete, nje dhome femijesh dhe tusaleti i dites. Orientimi nga Jug-Perendimi dhe pamja e hapur ben qe apartamenti te ket diell dhe drite gjate gjithe dites. Objekti karakterizohet nga nje cilesi teper e larte ndertimi me hapsira rekreative dhe lokacion perfekt si per banim dhe investim. Prona disponon dhe nje post parkimi opsional me cmim ekstra 35.000 euro. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti shume prane qendres ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komdode. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne nr (+355) 0674032997 !!

Property Details

Total Area 99m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga e Barrikadave
Construction Year 2024
Total Building Floors 14

Features

Elevator Balcony Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished South Orientation West Orientation Residential Property

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Ne Komune Te Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

E RE
242,000€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 207m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 ka...

225,000€
Cmim i diskutueshem

230,000€

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja neto....