Okazion Kleringu! Tek "Palladium Residence", Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !! - 90m2

Unfurnished
160,000€

  • Liqeni Thatë
  • 143
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFRG167033 - Okazion Kleringu! Tek "Palladium Residence", Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te godines, me siperfaqe bruto 89.42 m2 dhe siperfaqe neto 77.42 m2. Apartamenti organizohet me koridorin qe strukturon ambjentin e ndenjes me kend gatimi me vete, nje dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Kompleksi pozicionohet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit, ne kodrinat e Liqenit te Thate. Arkitektura e nderteses lejon qarkullimin e ajrit , drite natyrale dhe integrimin e mjedisit perreth me apartamentin. Ambjentet e perbashketa dhe relaksuese qe ofrojne mundesi socializimi gjate perditshmerise suaj. Recepsioni ne hyrje te nderteses do te jete ne dispozicion te banoreve per cdo informacion qe do te nevojitet. Barriera fizike per zhurmat, strukture antisizmike dhe infrastrukture e mireorganizuar. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997.

Property Details

Total Area 90m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 5
Zone Liqeni i Thate
Street Liqeni Thatë
Construction Year 2024
Total Building Floors 6

Features

Residential Property Elevator Balcony South Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
500€ / month
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qera Apartament 1+1, Me Ha... - 73m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 74 m², i pozicionuar n...

E RE
150,000€
Tek Fillimi I Ish Tregut Elektrik, Shitet Super Apartam... - 65m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek ish Tregu Elektrik prane Njesise Bashkiake nr. 2 shitet apartament 1+1 i bollshem. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe ka siperfaqe neto te hipot...

E RE
196,000€
Tek Liqeni I Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartam... - 78m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 1+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8...