Prane Shkolles Baletit, Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte !! - 102m2

Furnished
210,000€

  • Rruga Zonja Curre
  • 456
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG167024 - Prane Shkolles Baletit, Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e tete banim te nje ndertimi te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 102 m2 dhe organizohet nga salloni i bollshem me kendin e gatimit si me vete, dy dhoma gjumi ku njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Orientohet drejt lindjes dhe jugut cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites si dhe pamje spektakolare te hapur nga te gjitha ambientet. Vendndodhja e apartamentit ne nje zone prane Qendres si dhe mjaft te qete dhe me infrastrukture te rregullt ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, spitale, farmaci, supermarkete, banka, palester, linja transporti publik etj. Njekohesisht prona ka te perfshire ne cmim dhe nje post parkimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355674032997 !!!

Property Details

Total Area 102m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 8
Zone Shkolla e Baletit
Street Rruga Zonja Curre
Construction Year 2015
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Furnished South Orientation East Orientation Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mbikalimi I Komunes Se Parisit, Shitet Apartament 2... - 105m2
Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Mbikalimi I Komunes Parisit, Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe 105 m2 ndodhet ne katin e 3, te nje nder...

195,000€
Cmim i diskutueshem

200,000€

Tek Kompleksi Green City, Shitet Super Apartament 2+1 M... - 107m2
Unaza e Re - Rruga Nexho Konomi

Tek Kompleksi Green City, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arredim Modern!!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 teknik te nje pallati te ri dhe te pajisu...

220,000€
Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto Shitet Super Apart... - 110m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Spring Residence ne Vasil Shanto shitet super apartament me pamje 2+1+2!! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2 bruto dhe 94m2 neto. Orientimi i...