Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kleringu !!! - 99m2

Unfurnished
177,000€

  • Rruga Bilal Sina
  • 272
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG167020 - Tek Kopshti Zoologjik, Ne Rezidencen Salillari, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu !! Apartamenti me siperfaqe bruto 98.75 m2 dhe neto 84.26 m2, ndodhet ne katin e pare banim te nje Rezidence banimi prane Kopshtit Zoologjik. Apartamenti eshte i organizuar ne koridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet te dedikuar dhe tualeti i dites. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje duke i dhene ndricim natyral dhe diellezim gjate gjithe dites. Ndertimi ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet teper cilesore, duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike te markave me te njohura, fasade te ventiluar, dritare dopioxham plastike te paisura me grihtit la, parket AC4 etj. Ndertimi eshte ne faze suvatimi dhe pritet te mbaroje brenda 6 muajsh. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 99m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Kopshti zoologjik
Street Rruga Bilal Sina
Construction Year --
Total Building Floors 6

Features

Residential Property Elevator Balcony Toilet with Window South Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

170,000€
Prane Kompleksit Magnet, Shitet Apartament 2+1 Me Hapes... - 87m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Prane Kompleksit Magnet Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-banim te nje pallati te mireadministruar pa a...

185,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 2+1, Me Vendndod... - 95m2
Rr. e Kavajes - Rruga Ndre Mjeda

Tek Rruga e Kavajes, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashenso...

185,000€
Tek Ish-Profarma Shitet Apartament 2+1+2 I Kovertueshem... - 123m2
Xhamlliku - Rruga Nikolla Zoraqi

Tek Ish-Profarma shitet apartament 2+1+2 tualete lehtesisht i konvertueshem ne duplex. Apartamenti me siperfqe bruto 122.84 m2, neto 105.75 m2 ndodhet...