Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi - 93m2

Partialy Furnished

160,000€

140,000€

  • Shefqet Musaraj
  • 624
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFRG167016 - Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje objekti ekzistues, me siperfaqe Neto 93 m2. Strukturohet ne sallonin e ndenjes dhe hapsiren e gatimit, dy dhoma gjumi dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte i nvestuar, me parket, kondicionim, vetrata plastiko, hidrosanitare cilesore dhe instalime te reja elektrike dhe hidraulike. Eshte nje mundesi mjafte e mire investimi duke marre parasysh lokacionin, investimin e ngurte dhe tipologjine e prones. Per me shume informacion mbi apartamentin ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997 !!!

Property Details

Total Area 93m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Shefqet Musaraj
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Balcony Toilet with Window South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

145,000€
Cmim i diskutueshem

153,000€

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfe... - 76m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku, tek Rruga Ndre Mjeda, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati...

160,000€
Cmim i diskutueshem

168,000€

Tek Gjykata E Tiranes, Buze Bulevardit, Shitet Apartame... - 62m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Bulevardi Gjergj Fishta, afer me Gjykaten e Tiranes, buze rruge, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje...

E RE
154,000€
Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Plan... - 96m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti disponon siperfaqe totale 96.4m2 dhe neto 79.6m2 dhe ndodhet...