Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi - 93m2

Partialy Furnished

160,000€

140,000€

  • Shefqet Musaraj
  • 624
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFRG167016 - Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje objekti ekzistues, me siperfaqe Neto 93 m2. Strukturohet ne sallonin e ndenjes dhe hapsiren e gatimit, dy dhoma gjumi dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte i nvestuar, me parket, kondicionim, vetrata plastiko, hidrosanitare cilesore dhe instalime te reja elektrike dhe hidraulike. Eshte nje mundesi mjafte e mire investimi duke marre parasysh lokacionin, investimin e ngurte dhe tipologjine e prones. Per me shume informacion mbi apartamentin ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997 !!!

Property Details

Total Area 93m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Shefqet Musaraj
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Balcony Toilet with Window South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

600€ / month
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 banim te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje s...

E RE
160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mirabella Rezidence, Shitet Apartament 2+1, Me Plan... - 100m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kujtim Laro

Tek Rezidenca Mirabella, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim ne nje godine banimi dhe sherbim...

E RE
160,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapes... - 119m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2, ne ndertim te ri. dhe me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ne nje g...