Tek Komuna E Parisit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar !! - 112m2

Unfurnished

270,000€

259,000€

  • Rruga Skënder Luarasi
  • 551
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG166968 - Ne Komunen e Parisit, Shitet Super Apartament 2+1+2, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe 112 m2 ndodhet ne katin e 10, te nje ndertimi te ri me ashensor, fare prane Lulishtes se Komunes. Organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi te bollshme, dy tualete dhe nje ballkon i bollshem. Orientimi i apartamentit eshte perfekt Jug cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i sapo investuar nga e para, duke perfshire instalimet elektrike, hidraulike, mobilim modern, kondicionim inverter, parket Ac5, vetrata termike etj. Apartamenti eshte dhe nje mundesi e mire investimi, mund te jepet me qira deri ne 1500 euro. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 112m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 10
Zone Komuna e Parisit
Street Rruga Skënder Luarasi
Construction Year 2008
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently South Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
237,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Komuna e Parisit - Rruga Anton Lufi

Ne Komune Te Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

800€ / month
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I... - 100m2
Komuna e Parisit - Rruga Prokop Mima

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qera Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha...

270,000€
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande Te Bol... - 410m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne Zonen e Ali Demit tek Kompleksi Vindi shitet Apartament 2+1+2 tualete me verande fastastike. Apartamenti me siperfqe totale 410 m2, neto 85.94 m2...