Tek "Forest Rezidence", Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Kleringu!!! - 111m2

Unfurnished
110,000€

  • Unaza e Madhe
  • 595
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG166823 - Tek "Forest Rezidence", Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe totale 110.7 m², ndodhet ne katin e 5- te, te njeres prej godinave te kompleksit. Organizohet ne sallonin e bollshem te ndenjes, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi femijesh, dy tualete dhe nje ballkon. Ka orientim perfekt Lindje-Perendim, gje qe e ben te ndricuar dhe me diell gjate gjithe dites. Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranes, pozicioni i Kompleksit favorizon komunitetin e saj me akses te drejtperdrejte ndaj sherbimeve si: shkolla, spitale, qendra tregtare, transport urban, etj. Per kete projekt eshte konceptuar nje zone perimetrale e gjelberuar dhe rekreative prej 8000m². Projektimi i qendrueshem eshte nje nder pikat e forta te zhvillimit te ketij Kompleksi, duke perdorur teknologji bashkekohore dhe standarde europiane me aplikimin e fasades dhe vetratave termike. Aktualisht godina eshte ne faze grope. Per nje vizite ne prone, kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Property Details

Total Area 111m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Shkoze - Kodra e Priftit
Street Unaza e Madhe
Construction Year 2023
Total Building Floors 8

Features

Residential Property Elevator Balcony Not furnished East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

120,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion Kleringu!! Ne Ali Dem Shitet 2+1+2 Me Hapesira... - 109m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapsira Te Bollshme, Ne Ndertim Te Ri!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, ne nje godine banimi dhe sherbi...

103,000€
Prane Bulevardit Te Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Planim... - 98m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Unaza e Madhe

Prane Bulevadit Te Ri Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri 8-katesh te nje pallati ne...

113,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion Tek Rezidenca Eshli, Shitet Apartament 2+1, Me... - 84m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Ramiz Zakja

Tek Eshli Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale 84 m2, ndodhet ne katin e 7 dhe org...