Okazion! Prane Kompleksit Grand, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri! - 131m2

Unfurnished
161,000€

  • Rruga Ali Visha
  • 676
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG166800 - Prane Kompleksit Grand, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe totale 131.61m² nga te cilat 107.01m² siperfaqe apartamenti dhe 24 m² verande, ndodhet ne katin e 2 banim te nje ndertimi te ri me fasade te ventiluar. Organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit njera prej te cilave me tualet, tualeti dites dhe veranda. Orientimi i tij eshte Veri-Lindje. Objekti eshte i organizuar me dy kate parkimi nentoke, kati perdhe dedikuar totalisht ambienteve te biznesit dhe mbi te zhvillohen 9 kate banimi. Disa nga benefitet e kompleksit jane: fasade e ventiluar, dritare me dopjo xham me mbushje me gaz per minimizimin e zhurmave dhe termoizolim, izolim akustik ne ndarjet ndermjet apartamenteve, sistem i pergatitur i ngrohjes qendrore. Oborri i brendshem eshte nje hapesire e plotesuar me stola dhe gjelberim, ne pjesen e pasme te kompleksit, pjesa veri-lindore e tij. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal, ne numrin +355674032997 !!

Property Details

Total Area 131m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Ali Visha
Construction Year 2024
Total Building Floors 9

Features

Veranda Elevator East Orientation North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
165,000€
Ne Rrugen E Dibres, Tek Kompleksi Halili, Shitet Aparta... - 80m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Tek Kompleksi Halili, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje prej godinave te kompleks...

470€ / month
Tek Kompleksi Mangalem 21, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 88m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, te Kompleksi Mangalem 21, jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamnti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje pallati 7 katesh te...

E RE
155,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament... - 95m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri !! Apartamenti me siperfaqe totale 94.49 m2, ndodhet ne katin e 3-te te...