Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! - 101m2

217,000€

  • Rruga Ferit Xhajko
  • 852
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG166747 - Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ndodhet ne katin e 2 banim te nje ndertimi te ri te sapo perfunduar me fasade te ventiluar, i pajisur me 2 ashensor dhe i mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte, salloni teper i madh qe sherben per pjesen e ndjenjes dhe ngrenies, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet, tualeti dites dhe ballkoni. Apartamenti shitet ne gjendjen sic eshte i pasqyruar totalisht i investuar. Investimi i kryer eshte ne vleren e mbi 40 mije euro, ku perfshihet parket teper cilesor, mobilimi teper modern dhe cilesor, sistemi kondicionimi inverter, elektroshtepiake te markave me cilesore, vetrata triplex me gaz, hidrosanitare italiane ceramica sospeso, etj. Apartamenti orientohet nga Veri-Perendimi. Prona eshte ne proces hipotekimi, pasi sapo ka perfunduar. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!

Property Details

Total Area 101m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Street Rruga Ferit Xhajko
Construction Year 2023
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Elevator Balcony Invested Recently West Orientation North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
109,000€
Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Ban... - 80m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Ilia Xhokaxhi

Tek Kryqezimi i Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje palla...

E RE
212,000€
Ne Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Pe... - 132m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Rrugen Bardhyl, Prane Spitalit Gjerman2, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh me as...

275,000€
Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Me... - 202m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Musa Agolli

Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande Me Cmim Okazin!!! Apartamenti me siperfaqe totale 201,71 m2, nga te cilat 119.68 m2 apartament dhe...