Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! - 101m2

178,000€

  • Rruga Ferit Xhajko
  • 292
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG166747 - Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ndodhet ne katin e 2 banim te nje ndertimi te ri te sapo perfunduar me fasade te ventiluar, i pajisur me 2 ashensor dhe i mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte, salloni teper i madh qe sherben per pjesen e ndjenjes dhe ngrenies, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet, tualeti dites dhe ballkoni. Apartamenti shitet ne gjendjen sic eshte i pasqyruar totalisht i investuar. Investimi i kryer eshte ne vleren e mbi 40 mije euro, ku perfshihet parket teper cilesor, mobilimi teper modern dhe cilesor, sistemi kondicionimi inverter, elektroshtepiake te markave me cilesore, vetrata triplex me gaz, hidrosanitare italiane ceramica sospeso, etj. Apartamenti orientohet nga Veri-Perendimi. Prona eshte ne proces hipotekimi, pasi sapo ka perfunduar. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!

Property Details

Total Area 101m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Medrese
Street Rruga Ferit Xhajko
Construction Year 2023
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Elevator Balcony Invested Recently West Orientation North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

172,000€
Cmim i diskutueshem

178,000€

Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1+2, Me Struk... - 110m2
Kompleksi Magnet - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Magnet,Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti me siperfaqe totale 110 m2 nga te cilat 94.7 jan siperfaqe neto,...

167,000€

175,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Oka... - 120m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2, Totalisht I Investuar Dhe Me Cmim Okazion!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi te ri...

169,000€
Tek Ish-Profarma, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Komple... - 137m2
Xhamlliku - Rruga Nikolla Zoraqi

Tek Ish-Profarma, Ne Kompleks Te Ri, Shitet Super Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banimi te nje pallati 8 k...