Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! - 43m2

Furnished

92,000€

89,500€

  • Rruga Tefta Tashko-Koço
  • 2421
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFRG166711 - Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar, Ideal Per Investim Dhe Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim, te nje ndertimi te mireadministruar pa ashensor. Prona ka siperfaqe totale 43m². Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, dhoma matrimoniale dhe nje tualet. Apartamenti eshte investuar se fundmi dhe shitet ne gjendjen sic eshte i pasqyruar totalisht i mobiluar. Ka orientim drejt Lidjes, cka i sjell drite natyrale dhe ndricim. Ky apartament eshte edhe variant shume i mire investimi per qira mujore per shkak te zhvillimit te vrullshem te zones dhe kerkeses se larte per qira ne zonen e qendres gjithashtu ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 43m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 5
Zone Pazari i Ri
Street Rruga Tefta Tashko-Koço
Construction Year 1985
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Invested Recently East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
98,000€
Ne Kompleksin Grand Gallery, Shitet Apartament 1+1 Tota... - 65m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Te Kompleksi Grand Gallery, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te te sapo per...

E RE
93,000€
Okazion Kleringu! Tek Viva Residence, Shitet Apartament... - 64m2
Ish Parku - Rruga Javer Malo

Okazion Kleringu! Tek Viva Residence, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte!!! Apartamneti me siperfaqe bruto 63.8 m² (neto 54m²), ndodhet ne...

E RE
91,000€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Apartament 1... - 70m2
Astir - Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 planimeyri te rregullt ne faze perfundimtare.Apartamenti ka siperfaqe bruto 70.00 m2 dhe sipe...