Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!! - 154m2

Unfurnished

228,000€

208,000€

  • Rruga Zallit
  • 1090
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG166676 - Ne nje nga Rezidencat me te mira dhe me te kerkuara ne Tirane, Rezidenca Kodra e Diellit 2 , shitet apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 155 m2 dhe ndodhet ne zgjatimin e Rezidences Kodra e Diellit 2. Organizohet nga nje koridor hyres dhe vazhdon ne nje ambient te bollshem ndenje me dalje ne ballkon, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar, dy dhoma te tjera gjumi dhe nje tualet i dyte. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe ka orientim Lindje duke mundesuar nje ndricim te bollshem natyral dhe pamje fantastike. Rezidenca ka cilesi te larta punimesh, shume investim ne hapesirat e perbashketa duke e bere nje kompleks mjaft te kendshem nga ana estetike dhe ofron mjaft facilitete te ndryshme per banoret qe nga siguria qe ka me roje private dhe telekamera kudo po ashtu ka kopshte, shkolla, markete, parkime me rezervime, e shume te tjera. Per shkak te vendodhjes karakterizohet nga ajri i paster. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire pasi eshte dhe ne fazen qe bleresi i mundshem mund ta individualizoj ne shijet e veta pasi jane duke u bere instalimet elektrike etj. Si ndertim pritet te perfundoi deri ne vitin 2024.Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 154m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 3
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Zallit
Construction Year 2023
Total Building Floors 5

Features

Residential Property Elevator Balcony East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
219,000€
Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet... - 219m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Vorbsi

Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet Dyqan Me Cmim 1000 E/m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe totale 218.9m2 nga ku 127.4...

E RE
227,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me... - 168m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Viena

Tek Kompleksi Xheluks, ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Austriake shitet super apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfqa...

237,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Ne Komune Te Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...