Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu!!! - 170m2

Unfurnished
217,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 252
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG166580 - Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 169.28m² dhe siperfaqe neto 147.2 m², ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 9-katesh me ashensor. Eshte i organizuar me korridor qe strukturon sallonin e ndenjes, sebashku me kendin e gatimit, dhoma matrimoniale me tualet me vete, dy dhoma femijesh, tualeti dites dhe veranda qe shtrihet ne gjithe perimetrin e apartamentit. Orientimi i apartamentit eshte drejt jug-lindje cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike, etj. Aktualisht, objekti eshte ne faze fasade dhe pritet te perfundoje brenda 6 muajsh. Njekohesisht apartamenti ka dhe nje post parkimi me cmim ekstra 17.000 euro. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Property Details

Total Area 170m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 9
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Jordan Misja
Construction Year 2023
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Veranda Elevator Toilet with Window South Orientation East Orientation Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

215,000€
Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Kubature... - 126m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Prane Kompleksit Fiori Di Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqee bruto 125.8 m2, neto 1...

210,000€
Tek Fresku, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Fant... - 162m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Tek Fresku, prane Ana Market, Shitet Apartament 3+1+2 Me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-katesh te mireadmin...

216,000€
Cmim i diskutueshem
Pas Viles Gold, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje... - 121m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Gjon Buzuku

Pas Viles Goldi, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Spektakolare!!! Apartamenti ndodht ne katin e shtate banim (i teti nga toka) i nje ndertimi te...