Ne Kompleksin Turquoise Marina, Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Fantastike Nga Deti ! - 122m2

213,000€

  • Rruga e bregdetit
  • 298
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFRG166411 - Ne Kompleksin Torquaise Marina Gjiri i Lalzit, Shitet Super Apartament 2+1, Me Pamje Fantastike nga Deti. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje prej objekteve te kompleksit dhe organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit me dalje ne verande, dy dhoma e gjumit po me dalje ne verande dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pershtatshem si per shtepi pushimi edhe per investim pasi zona ka kerkes te shtuar per ambiente me qera ditore. Kompleksi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme gjithashtu ofron hapsira per argetim dhe relaks per te gjithe rezidentet. Per me shume informacion ose per te vizituar pronen nga afer, kontakto me Real Deal ne numrin 067 403 2997!!

Property Details

Total Area 122m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Hamallaj
Street Rruga e bregdetit
Construction Year 2023
Total Building Floors 5

Features

Residential Property Elevator Balcony Not furnished South Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rrethrrotullimi I Zogut Te Zi, Shitet Super Apartam... - 95m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Tek rrethrrotullimi i Zogut te Zi, ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane, shitet super apartament 2+1, i investuar se fundmi shume mire, duke filluar...

210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Tregu I Ri Elektrik, Shitet Super Apartament 2+1, I... - 113m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Demi

Tek Tregu i Ri Elektrik, ne rrugen Ali Demi, Shitet Super Apartament 2+1+2 i Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ose i tr...

210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Prane Emerald Center Shitet Apartament 2+1+... - 128m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga Hamdi Sulcebe

Tek 5 Maji Pran Emeral Center Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati Cilesor te sapo p...