Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri - 73m2

Unfurnished
105,000€

  • Rruga Eshref Frasheri
  • 1259
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFRG166330 - Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri!! !Apartamenti me siperfaqe bruto 72.53 m2 dhe siperfaqe neto 62.45 m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 11-katesh me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, ballkoni dhe nje tualet. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike etj. Ndertimi aktualisht ndodhet ne perfundim te fazes se suvatimit dhe parashikohet dorezimi i tij per nje periudhe 12 mujore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 73m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 5
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Eshref Frasheri
Construction Year 2023
Total Building Floors 11

Features

Residential Property Elevator Balcony North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
117,500€
Ne Rr. Dritan Hoxha, Kompleksi E 88, Shitet Apartament... - 77m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi E88, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti eshte me siperfaqe totale 78.27m² dhe siperfaqe neto prej...

E RE
99,000€
Okazion! Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1, Me... - 68m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 68.4 m2 ndodhet ne katin e 4 banim te njeres prej go...

E RE
104,000€
Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 1+1, Me Plani... - 70m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati 10 katesh aktualish...