Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Orbital Apartaments", Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! - 108m2

Unfurnished

155,000€

150,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 1328
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG165861 - Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti ne ndertim. Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenies me siperfaqe te bollshme se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, 1 dhome gjumi per femije dhe nje tualet i perbashket i aksesueshem ne koridor. Orientimi i tij eshte lindje. Apartamenti disponon nje garazhd ne katin -1 me cmim ekstra 12.000 euro. Për më tepër detaje rreth apartamentit ose nje vizitë ne pronë, për të prekur nga afër cilesine e punimeve që ky pallat të ofron, kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare Real Deal Properties në numrin e cel +355 67 403 2997!

Property Details

Total Area 108m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Jordan Misja
Construction Year 2023
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Balcony East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
155,500€
Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, M... - 104m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti me siperfaqe totale 103.7 m2 dhe siperfaqe neto 87.1 m2, ndodhet ne...

155,000€

160,000€

Te Tregu Elektrik , Shitet Apartament 2+1 Super I Inves... - 108m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Zonja Çurre

Ne fillim te Tregut Elektrik,ne rrugen Zonja Curre shitet apartamat 2+1 i mobiluar,ne katin e 2 banim te nje pallati 5 katesh pa ashensor.Apartamenti...

140,000€

160,000€

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Idea... - 93m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Shefqet Musaraj

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje objekti ekzistues, me siperfaqe...