Ne Zonen E Tiranes Re, Shitet Super Apartament 2+1+2, Totalisht I Investuar!! - 125m2

Furnished

250,000€

235,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 1960
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG165827 - Ne Zonen e Tiranes Re, Shitet Super Apartament 2+1+2, Totalisht E Investuar. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te mire, persa i perket nivelit te jeteses, qetesise, aksesit me zonat qendrore dhe shume elementeve te tjere. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte, salloni teper i madh qe sherben per pjesen e ngrenies me vete dhe ndenjes, dy dhoma gjumi teper te bollshme, dy tualete me dritare dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet ne gjendjen sic eshte e pasqyruar totalisht i mobiluar. Ne vitin 2022 apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht nga e para. Investimi i kryer eshte ne vleren e mbi 60 mije eurove, ku perfshihet parket, mobiljet e te gjithe ambjenteve, sistemi elektrik italian Vitrom shume i kushtueshem, sistemi kondicionimi inverter, elektroshtepiake te markave me cilesore, vetrata tripelx me gaz, hidrosanitare italiane ceramica sospeso etj. Apartamenti orientohet nga Jugu, gje qe e ben te ngrohte dhe te ndricuar gjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997!

Property Details

Total Area 125m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Tirana e Re
Street Bajram Curri Boulevard
Construction Year 2008
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished South Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

244,800€
Tek Brryli, Shitet Super Apartament 2+1 Me Super Vendnd... - 136m2
Brryli - Bajram Curri Boulevard

Te Brryli prane Martenitetit te ri shitet super apartament 2+1 ne katin e kater te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te hip...

255,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion... - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 10 katesh, me 2 ashensor dhe ka nje si...

240,000€
Te Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I I... - 101m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Te Stadiumi Dinamo, Prane Luis Medical Center, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te mirea...