Ne Don Bosko, Shitet Bar-Kafe, Mundesi Ideale Investimi!! - 90m2

Furnished
220,000€

  • Rruga Hasan Ceka
  • 398

Property Description

REFRG165635 - Ne Don Bosko shitet ambient komercial "Bar Kafe' , mundesi Ideale Investimi, aktualisht i dhene me 700 Euro qera. I gjithe ambjenti eshte i arreduar dhe i kuruar ne detaj, lidhur me aktivitetin qe funksionon aktualisht. Ambienti ka nje siperfaqe 90m2 dhe strukturohet ne ambient opensapce te arreduar me karrige dhe tavolina, pjesa e banakut modern, i pajisur plotesisht dhe ne gjendje pune dhe nje tualet. Investimi eshte bere para dy vitesh duke nisur nga vetratat dopio xham, pune gipsi, ndricimi, banku, pajisjet, mobilimi, aspirimi dhe kondicionimi. Gjithashtu ka dhe siperfaqe para ambienti te shfrytezueshme. Ky ambjent ka funksionuar gjate gjithe kohes si "Bar Kafe", prandaj preferohet nje kategori e tille qiramarresi, per vete identitetin qe ka dhe kontrata afatgjata. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 90m2
Status
Active
Property Type Bar-Restaurant
Floor 0
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Hasan Ceka
Construction Year 1990
Total Building Floors 5

Features

Invested Recently Furnished View Mortgage

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

226,000€
Cmim i diskutueshem
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 2+1, Me Orie... - 113m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje kompleksi te ri ne...