Ne Myslym Shyr, Shitet Dyqan Si Mundesi Ideale Investimi!! - 30m2

Unfurnished
110,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 578

Property Description

REFRG165605 - Ne Myslym Shyr, shitet dyqan me siperfaqe 30 m/2. Realisht eshte nje mundesi mjafte e mire investimi, duke marre parasysh faktin se prej 20 vitesh ambjenti ka qene me qira. Aktualisht eshte me qira mujore 40.000 leke te reja euro bruto. Struktura e ambjentit eshte openspace. Elementi me i rendesishem qe i jep vlere prones eshte vendodhja mjafte e mire, ne nje nder rruget kryesore dhe me teper levizje, me afersi me qendren e Tiranes dhe zonat e tjera qendrore. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Property Details

Total Area 30m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Myslym Shyri
Construction Year 1980
Total Building Floors 6

Features

Mortgage

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

450,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyri, Shitet Dyqan, Buze Rruge!!! - 50m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge, shitet Ambjent Komercial (Dyqan), ne katin zero, me siperfaqe totale 50 m...

1,600€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Perballe Drejtorise Se Policise, Jepe... - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Sami Frashëri

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Sami Frasheri, perball Drejtorise se Policise, Jepet me Qera Super Dyqan, buze rruges kryesore !!! Ambienti ndodhet ne kat...

120,000€
Te Pediatria, Shitet Dyqan Per Tipologji Te Ndryshme Bi... - 50m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Pediatria, Shitet Dyqan Ne Katin 0 Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues te mireadministruar...