Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Te Ri !! - 145m2

Unfurnished
195,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 339
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG165509 - Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Cmim Okazion Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje objekti ne ndertim. Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenies me siperfaqe te bollshme se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, 2 dhoma gjumi per femije dhe nje tualet i perbashket i aksesueshem ne koridor. Apartamenti disponon nje garazhd ne katin -1 me cmim ekstra 15.000 euro. Për më tepër detaje rreth apartamentit ose nje vizitë ne pronë, për të prekur nga afër cilesine e punimeve që ky pallat të ofron, kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare Real Deal Properties në numrin e cel +355 67 403 2997!

Property Details

Total Area 145m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 10
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Jordan Misja
Construction Year 2023
Total Building Floors 12

Features

Garage Balcony Not furnished West Orientation North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

196,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apa... - 128m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje godine 10 kateshe,...

214,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim P... - 139m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 10 kateshe, me...

217,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apa... - 170m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 169.28m² dhe siperfaqe neto 14...