Ne Misto Mame, Jepet Me Qira Magazine Gjigante, Per Cdo Lloj Aktiviteti ! - 1130m2

Unfurnished
3,000€ / month

  • Rruga Llazi Miho
  • 51

Property Description

REFRG165323 - Ne Misto Mame, Jepet me Qira Magazine Gjigande. Objekti ndodhet ne nje zone shume te favorshme per cdo lloj aktiviteti, afer hyrjeve dhe daljeve kryesore nga Tirana. Godina ka nje lartesi prej 12 m, qe e ben te shfrytezueshme dhe ne formatin e duplexit per aktivitetin tregtar. Ne Cmim eshte perfshire dhe taksa e tatimit ne burim. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 1130m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Llazi Miho
Construction Year 1960
Total Building Floors 1

Features

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

2,950€ / month
Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open S... - 262m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open Space Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe...

770,000€
Ne Astir, Prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi,... - 412m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje apallati 10 katesh, te mireadministr...

363,000€
Ne Astir, Shitet Dyqan Ne Kompleks Te Ri Me Mundesi Pag... - 130m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Njesi Biznesi Me Mundesi Pagese Me Keste. Ambienti me siperfaqe...