Tek Luminor Rezidence, Shitet Vile 3 Kateshe, Me Cmim Okazion! - 696m2

Unfurnished
750,000€

  • Lundër 1
  • 904

Property Description

REFRG164964 - Ne Luminor Rezidence, nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshte, me Cmim Okazion. Ndertimi qe po zhvillohet karakterizohet nga cilesia me e larte, fasade e ventiluar, ashensor i brendshem, parket AC5, vetrata triplex, instalimet cilesore hidraulike incaso etj. Vila organizohet ne 4 kate. Kati -1 i organizuar per lavanderine, nje tualet, depo frigoriferike, ambjent teknik dhe ambjent argetimi, kati i pare ku organizohet salloni gjigand i ndenjes me vetrata te medha sa fasada, kendi i gatimit dhe pjesa e ngrenies, si dhe nje tualet. Kati i dyte organizohet ne 2 dhomat e gjumit, secila me tualet me vete dhe nje ballkon. Kati i 3 organizohet ne dhomen matrimoniale me verande, nje dhome garderobe dhe nje tualet. Vila ka dhe rreth 260 m/2 parcele, hapsire e gjelber dhe 25 m/2 hapsire parkimi. Per me shume informacion apo per nje vizite ne kete super vile na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 696m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Lundër 1
Construction Year 2023
Total Building Floors 3

Features

Residential Property Veranda Elevator Balcony Storehouse Parking Opportunity South Orientation East Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

300,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Indi... - 196m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Turdive

Tek Residenca Aba ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshte me 2...

E RE
4,300€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Total... - 900m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Collaket

Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Totalisht E Investuar!!! Vila eshte e organizuar ne 4 kate, me siperfaqe totale ndertimi 400 m2 dhe...

460,000€
Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super... - 449m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Kompleksin Me Elitar Te Zones Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Pishine!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vi...