Tek Rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !! - 148m2

Unfurnished
185,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 1136
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG164635 - Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Cmim Okazion Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti ne ndertim. Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenies me siperfaqe te bollshme se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, 2 dhoma gjumi per femije dhe nje tualet i perbashket i aksesueshem ne koridor. Orientimi i tij eshte ne disa drejtime pothuajse gjate gjithe dites me diell. Apartamenti disponon nje garazhd ne katin -1 me cmim ekstra 12.000 euro. Për më tepër detaje rreth apartamentit ose nje vizitë ne pronë, për të prekur nga afër cilesine e punimeve që ky pallat të ofron, kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare Real Deal Properties në numrin e cel +355 67 403 2997!

Property Details

Total Area 148m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 4
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Jordan Misja
Construction Year 2022
Total Building Floors 12

Features

Residential Property Elevator Balcony South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...

214,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim P... - 139m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 10 kateshe, me...

217,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apa... - 170m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 169.28m² dhe siperfaqe neto 14...