Prane Juridikut, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar ! - 70m2

Furnished
550€ / month

  • Rruga Janos Hunyadi
  • 34
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFRG162928 - Prane Juridikut, jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 2-te te nje pallati te miradministruar me ashensor. Apartamenti ka strukture: sallon i ndjenes sebashku me kuzhinen , 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka orientim Jug dhe Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Eshte totalisht i mobiluar me kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jete te qete dhe me aksese me qendren e Tiranes. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 70m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Janos Hunyadi
Construction Year 2006
Total Building Floors 7

Features

Elevator Balcony Furnished South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

500€ / month

550€ / month

Tek Komuna E Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira A... - 76m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallat...

450€ / month

500€ / month

Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Total... - 48m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Hoxha Tahsim

Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Totalisht i Investuar!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te j...

600€ / month
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tota... - 72m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qete...