Okazion! Ne Autostrade Shitet Super Godine Tregtare, Per Ekspozitor Dhe Aktivitete Te Ndryshme Tregtare! - 2200m2

Unfurnished
1,300,000€

  • Tirane Albania, Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4
  • 250

Property Description

REFRG162573 - Shitet Godinë Buzë Autostradës Tiranë-Durrës 180 000 Euro Nën Treg. Godina ka cilesi superiore ndertimi dhe vemendje deri ne detaj. Fasada eshte me xham termik, muret me termoizolim, ka ashensore per njerez dhe mallra, kondicionim me chiller, aspirim dhe gjenerator qendror. Kati 1 dhe kati 2 jane dizenjuar per show-room dhe kane seicili nga dy tualete per klientet. Kati 3 ka hapsire ekspozimi, zyrat e kompanise dhe tualete per stafin. Kati i nendheshem eshte 3.5m i larte, aksesohet permes nje rampe dhe eshte menduar per magazinim. Ne pjesen e perparme te godines ka hapsire parkimi per klientet ndersa ne pjesen e pasme hapsire per te parkuar mjete transporti dhe mallra. godina ka 1800 m2 ndertim dhe 2200 m2 toke. Nese llogarisim token me 100 euro/m2 dhe ndertimin me 700 Euro/m2 çmimi i prones do te dilte: 2200 m2 X 110 EUR + 1800 m2 X 700 EUR = 1 480 000 Eur. Nderkohe qe çmimi i shitjes se kesaj godine eshte vetem 1 300 000 Euro. ti kursen 180 000 Euro dhe merr nje super prone qe do t'a kesh perjete. ☎️ Kontakto tani në nr: 0674032997 për ta pare nga afer!

Property Details

Total Area 2200m2
Status
Active
Property Type Premium
Floor 0
Zone Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Street Tirane Albania, Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4
Construction Year 2014
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Elevator Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation

Property Video

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

550,000€
Ne Vore Shitet Magazine Dhe Truall, Per Aktivitete Te N... - 2937m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Vore Marikaj

Ne Vore, Ne Rrugen Vore-Marikaj, Shitet Magazine Dhe Truall, Per Aktivitete Te Ndryshme Industriale. Magazina me siperfaqe 437 m2, vendoset mbi trual...

4,500€ / month

6,000€ / month

Ne Autostrade, Jepet Me Qira Super Godine Tregtare Per... - 2200m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Tirane Albania, Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4

Ne Autostraden Tirane-Durres, Jepet Me Qira Super Godine e investuar per ekspozitor, per cdo lloj aktiviteti tregtar. Godina eshte e perbere nga 4 kat...