Ne Autostrade, Jepet Me Qira Super Godine Tregtare Per Ekspozitor & Aktivitete Te Ndryshme Tregtare! - 2200m2

Unfurnished

6,000€ / month

4,500€ / month

  • Tirane Albania, Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4
  • 117

Property Description

REFRG162572 - Ne Autostraden Tirane-Durres, Jepet Me Qira Super Godine e investuar per ekspozitor, per cdo lloj aktiviteti tregtar. Godina eshte e perbere nga 4 kate, 3 kate mbi siperfaqe dhe nje kat -1, per magazinim. Godina ka nje siperfaqe prej 1800 m dhe 1800 siperfaqe toke rrethuese. Ka qene e shfrytezuar me pare si ekspozitor hidrosanitaresh, duke marre parasysh fasaden gjigande prej xhami me pasqyrim te mrekullueshem nga rruga kryesore. Godina ofron te gjitha kushtet optimale, persa i perket kondicionimit, dy ashensore funksional, nje per mallra dhe nje per klientet dhe stafin, tualete ne cdo kat, zyra per administraten, magazina ne -1, qe sherben per magazinimin, sistem sigurie me kamera, sistem energjie me gjenereator pervec energjise elektrike, ambjentet rrethuese gjigande qe mund te sherbej per magazinim etj. Qeraja mujore eshte 5000 Euro/Neto, e negociueshme, ne varesi te aktivitetit. Per te bere nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme na kontaktoni +355 67 403 2997.

Property Details

Total Area 2200m2
Status
Active
Property Type Premium
Floor 0
Zone Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Street Tirane Albania, Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4
Construction Year 2014
Total Building Floors 3

Features

Elevator Balcony View Window screens

Property Video

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

550,000€
Ne Vore Shitet Magazine Dhe Truall, Per Aktivitete Te N... - 2937m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Vore Marikaj

Ne Vore, Ne Rrugen Vore-Marikaj, Shitet Magazine Dhe Truall, Per Aktivitete Te Ndryshme Industriale. Magazina me siperfaqe 437 m2, vendoset mbi trual...

1,300,000€
Okazion! Ne Autostrade Shitet Super Godine Tregtare, Pe... - 2200m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Tirane Albania, Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4

Shitet Godinë Buzë Autostradës Tiranë-Durrës 180 000 Euro Nën Treg. Godina ka cilesi superiore ndertimi dhe vemendje deri ne detaj. Fasada eshte me xh...