Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per Investim!!! - 55m2

Unfurnished
110,000€

  • Rruga Shyqyri Ishmi
  • 395
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFPB117468 - Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te egzistues pa ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto ne certifikate prej 53 m² dhe siperfaqe reale prej 55 m². Organizimi i apartamentit fillon me korridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me ambientin e ngrenies dhe te gatimit dhe ballkon, nje dhome gjumi , dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i sapo investuar nga pronari duke filluar nga sistemi elektrik, sistemi hidraulik, tualeti, parketi, dyer etj...Orientimi nga lindja e ben te kete drite gjate pjeses me te madhe te dites. Zona ofron shume fasilitete duke nisur nga lokacioni perfekt, afersia me qendren dhe me institucionet dhe per kete arsye eshte nje mundesi shume e mire si per te jetuar ashtu edhe per investim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Right Deal +355 67 403 2997!

Property Details

Total Area 55m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 3
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Shyqyri Ishmi
Construction Year 1985
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Balcony Invested Recently Toilet with Window Not furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
103,000€
Ne Laprake, Te Kompleksi Aura Shitet Apartament 1+1 Me... - 66m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje nga godinat dhe organizohet nga k...

136,000€
Cmim i diskutueshem
Te Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 1+1 Me Planimet... - 70m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Te Tregu Elektrik, Afer Shkolles Se Baletit, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte Ideal Per Investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te...

145,000€
Cmim i diskutueshem
Te Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 1+1 Me Planimet... - 72m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Te Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte Ideal Per Investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri i paj...