Prane Kristal Center, Shitet Garsoniere Perfekte Per Banim Dhe Investim!!! - 35m2

Furnished

88,000€

79,000€

  • Rruga Rrapo Hekali
  • 282
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFPB117408 - Prane Kristal Center, Shitet Garsoniere Perfekte Per Banim Dhe Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe te pajisur me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe totale 35m² , nga ku 31m² eshte siperfaqe neto dhe 4 m² siperfaqe e perbashket dhe organizohet nga nje ambient i rregullt ndenje me kend gatimi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte investuar totalisht duke filluar nga instalimet elektrike, hidraulike, parket, dyer-dritare, tualeti i ri si dhe mobilimi cilesor i sapo vendosur. Orientimin e ka Jugu cka mundeson diell dhe drite natyrale gjate gjithe dites. Vendndodhja eshte vlera tjeter e shtuar e ketij apartamenti i cili ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode, gjithashtu dhe nje super opsion per investim duke konsideruar kerkesat e shumta per qira. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Property Details

Total Area 35m2
Status
Active
Property Type Studio apartment
Floor 4
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Rrapo Hekali
Construction Year 2010
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Furnished South Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

91,500€

94,500€

Tek "Lion Residences 2", Shitet Garsoniere Ideale Per I... - 51m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet garsoniere ideale per ivestim. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim te nje kompleksi te...

82,000€
Cmim i diskutueshem

88,000€

Prane Kristal Center, Shitet Garsoniere Perfekte Per Ba... - 35m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Prane Kristal Center Shitet Garsoniere Perfekte Per Banim Dhe Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe te pajisur me ashe...

85,000€
Cmim i diskutueshem
Afer Xhamise Se Tabakeve, Shitet Garsoniere, Me Orienti... - 40m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Garsoniere Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Garsonierea ndodhet ne katin e 5-...